تحقیق درباره پيامبر اعظم (ص) از نگاه قرآن و اهل بيت

اهل بیت, نگاه قرآن,تحقیق درباره پیامبر اعظم (ص) از نگاه قرآن و اهل بیت|1776742|agi
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره پيامبر اعظم (ص) از نگاه قرآن و اهل بيت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

كتاب پيامبر اعظم (ص) از نگاه قرآن و اهل بيت (ع) در هفت فصل به بررسي دلايل پيامبري، حكمت پيامبري، پايان پيامبري، رسالت جهاني محمد (ص)، ويژگي‌هاي پيامبر (ص)، محمد از زبان محمد (ص) و محمد (ص) از زبان علي (ع) مي‌پردازد.

مولف در بخشي از كتاب آورده است: بي‌ترديد، شناخت چهره نوراني پيامبر خدا و آشنايي با سيره علمي و عملي او مي‌تواند زندگي مادي و معنوي بشر را دگرگون كند و زمينه جهاني‌شدن ارزش‌هاي اسلامي را فراهم سازد. از اين رو دشمنان اسلام با همه توان مي‌كوشند اين چهره‌هاي نوراني را تاريك جلوه دهند و خدشه‌دار كنند.

در بخشي ديگر مولف با اشاره به لزوم مقابله با توطئه و تهاجم فرهنگي در كشور مي‌افزايد: بر همه كساني كه توان لازم را در خود احساس مي‌كنند فرض است كه از فرصت ارزنده سال پيامبر اعظم (ص) براي معرفي صحيح ابعاد مختلف شخصيت پيامبر خدا نهايت بهره‌برداري را ببرند.