تحقیق درباره انواع سیستم های پیش ساخته

مطالب دیگر:
📗ترجمه مقاله مدل پاسخگویی بار مسکونی و اثر بروی تلفات و پروفایل ولتاژ یک شبکه توزیع برق📗ترجمه مقاله آنالیز رفتار بارهای پاسخگو(پاسخگویی بار) مسکونی بر اساس شبیه سازی مونت کارلو : مورد یین چوان در چین :📗ترجمه مقاله تعیین اندازه بهینه یک سیستم قدرت هیبرید (ترکیبی) مستقل از اطریق بهینه سازی اجتماع ذرات برای منطقه کهنوج واقع در جنوب شرق ایران📗ترجمه مقاله یک نوآوری در تبدیل سه فاز به پنج فاز بوسیله یک اتصال خاص در ترانسفورماتور📗ترجمه مقاله کنترل PI تطبیقی بازیاب دینامیکی ولتاژ (DVR) با استفاده از منطق فازی📗ترجمه مقاله آنالیز شبیه سازی عملکرد DVR برای جبرانسازی کمبود ولتاژ (sag)📗ترجمه مقاله مدلسازی و شبیه سازی یک سیستم تولید میکروتوربینی📗کارآموزی موضوع: صورتهای مالی(ترازنامه، سود و زیان و...)📗کار آموزی: آبیاری تحت فشار📗عنوان كارآموزی راه ها مكان كارآموزی شهرداری📗پروژه اندیکاتور به زبان دلفی📗پروژه کاردانی شبكه Grid📗ساختمان های اداری ودفتر فنی پیمانکار📗پروژه کار آموزی تخریب ساختمان📗پروژه گرافیکی ماشین حساب پیشرفته به زبان C📗ترجمه مقاله طرح سلول فتوولتاییک و سلول پیل سوختی یکپارچه برای تامین انرژی در نواحی دور📗کنترل توربین بادی DFIG با استفاده از کنترل مستقیم بردار جریان📗ترجمه مقاله کاهش اغتشاشات ولتاژ در سیستم توزیع ولتاژ پایین با استفاده از ساختار جدید بازیاب ولتاژ دینامیکی (DVR)📗ترجمه مقاله تنظیم توان راکتیو و اکتیومستقیم ژنراتوردوسوتغذیه( DFIG ) با استفاده از روش کنترل مد لغزشی (DPC) :📗ترجمه مقاله یک مدل کنترل کننده پخش توان یکپارچه(UPFC) برای افزایش پایداری دینامیکی
تحقیق درباره انواع سیستم های پیش ساخته , سیستم های پیش ساخته ,پیش ساخته |1776726|agi
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره انواع سیستم های پیش ساخته هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 6 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

1-سیستم صفحه ای که تشکیل شده است صفحات راست گوشه و دیوارها و سقفها که بصورت صفحه ای ساخته و نصب میکنند.

2-سیستم اسکلتی که تشکیل شده است از تیر و ستون و بین انها دیوارهای پیش ساخته بعنوان دیوار خارجی و تیغه های جدا کننده استفاده میشوند.

معمولا دیوارهای صفحه ای یا دالها را د ابعاد بزرگتری میسازنددفعات حمل و هزینه آن کاهش یابد.هزینه حمل بستگی به نوع حمل و نقل و امکان حمل ونقل دارد.

در سیستم صفحه ای دیوارهای خارجی را از یک لایه بار بر،فوم،و یک لایه داخلی میسازند ولی در سیستم اسکلتی از دیوار پیش ساخته نازکتر بین تیرها و ستونها استفاده میشود.

نوع دیگر سیستم پیش ساخته سیستم توام اسکلتی و صفحه ای است که اطراف ساختمان را از سیستم صفحه ای ساخته و در وسط از تیر و ستون استفاده میشود.

در ایران کارخانه های مشهد،کرمان،باختران و اهواز سیستم های اسکلتی تولید می کنند وبقیه کارخانه ها نظیر شرکت ....... و شرکت چوکا در گیلان سیستم های صفحه ای میسازند.